اخبار > برگزاری جلسه بررسی فرایندهای آموزشی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر
 


نسخه چاپي ارسال به دوستبرگزاری جلسه بررسی فرایندهای آموزشی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، با عنایت به برگزاری سلسله جلسات بررسی فرایندهای ارائه خدمات بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه، امروز یک شنبه بیست و دوم مهر ماه 97 جلسه بررسی فرایندهای حوزه آموزشی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان با حضور دکتر دانایی رئیس دانشگاه، جمعی از معاونین، مدیران ستادی دانشگاه و دکتر فریور سرپرست و مدیران مرکز آموزشی، پژوهشی درمانی کوثربرگزار شد.

دکتر نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بر لزوم و اهمیت بازدید ها و نظارت ها در حوزه های مختلف به ویژه حوزه آموزشی در مراکز درمانی تاکید نمود و بیان داشت: با توجه به این که مرکز کوثر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی می باشد، شرایط و موقعیت ویژه‌ای را دارا داراست لذا باید توجه و نظارت بیشتری صورت پذیرد.

دکتر دانایی تاکید نمود: ما در این نشست ها به دنبال ایجاد شرایط مطلوب تر برای کادر درمانی بیمارستان ها هستیم تا شاهد بازدهی شایسته و مناسب تر در زمینه های کاهش تنش های بین گروهی، صرفه جویی منطقی و سرویس دهی بهینه تر به بیماران باشیم.

در ادامه اعضاء پیرامون فرایندهای ارائه خدمات در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر به بحث و تبادل نظر پرداخته و تصمیمات لازم را در این خصوص اخذ نمودند.

1397/07/24
تعداد نمایش خبر:20
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
حوزه های مرتبط
معاونت آموزشی وزارت
سازمان سنجش آموزش پزشکی
مرکز امور هیات علمی وزارت
مرکز مطالعات و توسعه آموزش وزارت

سامانه ها
سامانه خدمات آموزشی ( سیستم سما)
سامانه آموزش مداوم
سامانه آموزش الکترونیک

557208 : کل بازدید 55 : بازدید امروز 0.80 : زمان بارگزاری صفحه 154031 : بازدید این صفحه 6 : بازدیدکنندگان آنلاين