جشنواره آموزشی
 

فراخوان شرکت در  جشنواره شهید مطهری ( سال 1395 )

 

دکتر پازکی مدیر مرکز مطالعه و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی استان سمنان با اعلام این خبر گفت یکی از رویدادهای مهم آموزش علوم پزشکی ، همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری است که هر ساله در هفته معلم در اردیبهشت ماه برگزار می شود . با توجه به اینکه طبق روال سالهای گذشته برگزاری جشنواره شامل دو بخش دانشگاهی و کشوری است . کلیه اساتید محترم دانشگاه می توانند حداکثر تا اول بهمن  ماه  1395 نسبت به ارسال فرآیند های آموزشی خودکه موجبات افزایش کیفیت و برون داد آموزشی در حیطه های گوناگون اعم از علوم بالینی ، پایه ، آموزش در عرصه ، روشهای نوین ارزیابی و ... گردیده ،به مرکز مطالعه و توسعه جهت شرکت در جشنواره دانشگاهی اقدام نمایند، تا انشاالله بتوانیم ضمن شرکت در جشنواره مرحله دانشگاهی و تقدیر از برترین ها در این دانشگاه ، در هر یک از حیطه های ذیل  یک فعالیت نوآورانه را برای بررسی به جشنواره کشوری معرفی نماییم تا به عنوان الگو در سطح کشور معرفی و ترویج گردد.

 

-          تدوین و بازنگری برنامه های آموزش

-           -یاد دهی و یادگیری

-           ارزشیابی آموزشی ( دانشجو ، هیات علمی و برنامه )

-          مدیریت و رهبری آموزشی

-          یادگیری الکترونیکی

-           طراحی و تولید محصولات آموزشی

 

 

 

 

فراخوان شرکت در  جشنواره شهید مطهری ( سال 1394 )

 

 یکی از رویدادهای مهم آموزش علوم پزشکی ، همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری است که هر ساله در هفته معلم در اردیبهشت ماه برگزار می شود . با توجه به اینکه طبق روال سالهای گذشته برگزاری جشنواره شامل دو بخش دانشگاهی و کشوری است . کلیه اساتید محترم دانشگاه  می توانند  حداکثر تا20 بهمن ماه 1394  نسبت به ارسال فرآیند های آموزشی خودکه موجبات افزایش کیفیت و برون داد آموزشی در حیطه های گوناگون اعم از  علوم بالینی ، پایه ، آموزش در عرصه ، روشهای نوین ارزیابی و ...  گردیده ،به مرکز مطالعه و توسعه جهت شرکت در جشنواره دانشگاهی اقدام نمایندتا انشاالله بتوانیم ضمن شرکت در جشنواره مرحله دانشگاهی و تقدیر از برترین ها در این دانشگاه  ، در هر یک از حیطه های (تدوین و بازنگری برنامه های آموزش ،روش ها و تکنیک های آموزش ،سنجش ، ارزشیابی و اثر بخشی آموزشی ،مرجعیت ، رهبری و مدیریت آموزشی ،مشاوره و راهنمایی و فعالیت های فرهنگی و امور تربیتی و اجتماعی و محصولات آموزشی)  یک فعالیت نوآورانه را برای بررسی به جشنواره کشوری  معرفی نماییم تا به عنوان الگو در سطح کشور معرفی و ترویج گردد . 

برای دریافت فرم  درخواست ارزشیابی فعالیتهای نوآورانه آموزشیجشنواره شهید مطهری " کلیک کنید " 

 

آدرس : سمنان ،  بلوار بسیج ،پل امیر کبیر ،  ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان معاونت آموزشی(مرکز مطالعه و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه)      تلفن تماس :  03233451341

Email:edc@semums.ac.ir

 
امتیازدهی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
حوزه های مرتبط
معاونت آموزشی وزارت
سازمان سنجش آموزش پزشکی
مرکز امور هیات علمی وزارت
مرکز مطالعات و توسعه آموزش وزارت

سامانه ها
سامانه خدمات آموزشی ( سیستم سما)
سامانه آموزش مداوم
سامانه آموزش الکترونیک

564973 : کل بازدید 59 : بازدید امروز 0.92 : زمان بارگزاری صفحه 727 : بازدید این صفحه 5 : بازدیدکنندگان آنلاين